Вініри На 20 Зубів, Вартість В Дніпрі

Вініри – це тонкі керамічні накладки на передню поверхню зубів.

Вони необхідні, якщо ви бажаєте назавжди поліпшити:

  • колір та розмір зубів;
  • закрити щілини між зубами;
  • зміцнити зуби та захистити від подальшої руйнаціі.

Вініри використовуються для покращення естетики усмішки. Вони можуть бути альтернативою брекетам- виправити положення зубів.

Скільки коштує поставити вініри в Україні?

Вініри - ціна в Дніпрі

Види вінірівЦіна, в гривнях
Керамичний вінір6040
Ультранір (ультратонкий вінір)11354
Фрезерований вінір8500

* вказана вартість вініра без врахування додаткових процедур – анестезії, відбитків, тимчасових накладок, фіксації на зуб, ретракції.

Ціна вініра (Дніпро) за один зуб в клініке Брамадент – 6040 грн.

Вартість фарфорового вініра на зуб  – вище за ціну фотополімерної пломби.

Але колір, естетика, надійність і термін служби вінірів для зубів – набагато перевершують будь-яку композитну реставрацію.
Тільки до Нового року компьютерне моделювання майбутьної форми зубів у подарунок!

Вініри Emax - Ціна в Дніпрі

Emax – це найкращи сучасни вініри на зуби. В 2023 році ціна вініра на 1 зуб складає в середньому 6040 грн.

Поставлені вініри для зубів в клініці Брамадент.

Що таке вініри на зуби  – читайте за вказаним посиланням.

Переваги встановки керамічних зубних вінірів

В кращей клініці стоматології Брамадент (Україна).

Консультацію стоматолога по вінірам можна завжди отримати безкоштовно! 

Повний комфорт! Обточування зубів під тонкі вініри Emax лікар робить під надійною  анестезією. Безболісний навіть сам процес ведення анестезуючого препарату.

Стоматологічний мікроскоп завжди використовується при препаруванні зубів. Мікроскоп дозволяє багатократно збільшити робочу ділянку, що значно підвищує якість керамічних вінірів для зубів. Сьогодні використання операційного мікроскопу – обов’язкова умова якісної послуги зі встановлення обліцовок Emax;

Ви одразу можете побачити фінальний результат – фотографії красивих голлівудських усмішок з вінірами у наших пацієнтів. Вони представлені на цій сторінці, і в розділі “Фото до і після”. Також в ході вінірування лікар стоматолог робить примірку воскових прототипів фарфорових вінірів. І Ви одразу можете зробити корекцію – ще на етапі примірки накладок; 

Ви не ходите з некрасивою усмішкою під час лікування! В процесі вінірингу на зуби встановлюють пластмасові тимчасові накладки. Вони за формою точно такі ж, якими будуть майбутні керамічні вініри Emax. За допомогою тимчасових накладок є можливість звикнути до форми та розміру зубів. І ще до здачі роботи – зробити корекцію розміру постійніх вінірів. Пластмасові обліцовки надійно захищають зуби від температурних подразників. Пластмасові накладки роблять індивідуально, вони точно повторюють форму постійних  вінірів з кераміки; 

Виготовлення у власній цифровій зуботехнічній лабораторії, з використанням фрезеру, що виготовляє керамічні вініри зі спеціальних блоків – за цифровою комп’ютерною моделлю. Так результат виходить завжди більш якісний, оскільки виключено людський фактор. Це найбільш нова і перспективна технологія вінірингу в сучасній стоматології;

Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео
Відтворити відео
0
Досвід роботи більше 20 років
0
Більше 2500 новіх усмішок за допомогою керамічних реставрацій
0
Даємо 2 роки гарантії на вініри для зубів та інші послуги
Працюємо повністю у ціфровому протоколі з використанням микроскопу, інтраорального сканеру та компьютерного моделювання
Ціна керамічних вінірів (Дніпро) в стоматології БрамаДент – одна з найкращих
Знижки до
0 %
Розмір знижок на ціну вінірів може бути значним - до 7% від повної вартості, особливо якщо Ви потрапляєте на період акції.
Увага - акція до 30.11.2023 - знижка 7 % від вартості керамічних вінірів в Дніпрі. Поспішайте, кількість місць по акції обмежена! 

Поширені запитання та відповіді про вініри

Фактична ціна вініра за 1 зуб – 6040 гривень, це дешево в порівнянні з середньою вартістю в клініках.

Однак повна ціна одного вініра, з урахуванням всіх процедур, вказана в таблиці вище.

Найдешевші вініри – композитні, або по-іншому фотополімерна реставрація.

Ціна вініра з композиту – 2740 гривень за один.

Найдорожчі накладки на зуби:

  • люмініри – вартість на 1 зуб 14 299 гривень;
  • ультраніри (люмініри – український варіант) – ціна 11354 гривень.
  • ціна вініра у Дніпрі(1 шт.) в Брамадент – 6040 гривень.
  • за терміном служби – вініри можуть стояти 15-20 і більше років. Це міцна і довговічна конструкція.

Вартість вінірів – певно, єдине, що можна віднести до, так мовити, мінусів. Звернить увагу:

  1. Якщо розглядати ціну вінірингу протягом років носіння накладок, питання, чому вініри дорожчі від коронок, вже не виникне. Будь-які коронки носяться не довше 10 років, тоді як терміни служби якісних зубних вінірів E-Max можуть складати 20–25 років, і довше. За правильного догляду і своєчасного лікування захворювань порожнини рота керамічні накладки можна носити протягом всього життя.
  2. Зубні вініри знижують ймовірність захворювань ясен за рахунок захисту натуральних тканин зуба (нижчий ризик карієсу – менше шансів, що інфекція проникне в слизову оболонку). Плюс, на гладкій керамічній поверхні гірше накопичується наліт, шо теж знижує ризики захворювань порожнини рота. У висновку зубні вініри – не тільки красива усмішка, але і профілактика дорогого лікування, і відтерміновані вікові деформації рідних зубів (суттєва економія).
  3. Врешті, багато естетичних процедур з вінірами не потребується (ремінералізація емалі, відбілювання). А це знижує регулярні витрати людини, яка слідкує за красою своєї усмішки.

Сучасна стоматологія не стоїть на місці, її технології розвиваються, а вартість вінірових зубів стає все більш демократичною.

Буквально 10 років тому зубні вініри були доступні лише дуже обмеженому кругу пацієнтів, сьогодні вініринг може собі дозволити практично кожен.

І в майбутньому ця тенденція збережеться (причому, що за кожен рік носіння вініри вже сьогодні цілком виправдані за вартістю з урахуванням їх довговічності).

Найбільш недорогий вінір – композитний, його ціна 2740 гривень. 

На весь рот вініри не одягають, на задні зуби виготовляють коронки з того самого матеріалу.

Стоматологія БрамаДент

це м. Дніпро

Смт. Слобожанське

Володимирська 1

Жк Дніпровська Брама

Тел. 0974391395

При природній усмішці видно 8-10 зубів – частіше верхніх. 

Поставити 4 вініри

Цей варіант роблять частіше за все на верхню щелепу на передню ділянку- центральні і бокові зуби. Економ варіант вінірингу, при якому керамічні вініри виправляють вади кольору чи форми верхніх центральних зубів. Варіант, який не може забезпечити повноцінне перевтілення всієї усмішки.

Поставити 8-10 вінірів

Спереду на зуби верхньої щелепи, оскільки при усмішці і розмові видно в основному верхній зубний ряд. Ви отримуєте красиву білосніжну сліпучу усмішку, якщо не усміхаєтесь показово широко. Варіант найбільш популярний за реальними відгуками наших пацієнтів - за помірну ціну Ви отримуєте красивий результат. 

Поставити 20 вінірів (на весь рот - по 10 на верх і низ)

Роблять по 10 керамічних вінірів на передні зуби нижньої і верхньої щелеп. Ідеальна опція, що надає на 100 % білосніжну красиву усмішку, як би широко Ви не усміхались. Ідеальна красива естетика зубів при усмішці і розмові. 20 керамічних вінірів для зубів - найкращий варіант, який подарує впевненість в собі, в красі та індивідуальності. Вибір всіх голлівудських зірок. Вініри на всі зуби, що видно при усмішці - найкращий спосіб кардинально змінити свій зовнішній вигляд і шикарно виглядати.

Ми впевнені, що ціна керамічних вінірів (Дніпро) в стоматології Брама-Дент – найкраща.